Nieuws

27 januari 2020

Tevredenheidspeiling SBO Hoogvliet

Wat vindt u van SBO Hoogvliet? Wat gaat goed en wat kan beter? Uw mening is belangrijk voor ons en helpt ons alert te blijven op de kwaliteit van het onderwijs.

 
Beste ouder(s)/verzorger(s),

Wat vindt u van SBO Hoogvliet? Wat gaat goed en wat kan beter? Uw mening is belangrijk voor ons en helpt ons alert te blijven op de kwaliteit van het onderwijs. Daarom voeren wij een kwaliteitsonderzoek uit. We nodigen u van harte uit hieraan mee te doen!

Wat vragen wij van u?
Wij vragen u vriendelijk om uw mening over onze school en ons onderwijs met ons te delen. Dat kunt u doen door op het internet een vragenlijst in te vullen. Heeft u meerdere kinderen op school? Vult u dan alstublieft per gezin de vragenlijst één keer in en houdt u daarbij uw oudste kind op onze school in gedachten.

U vindt deze vragenlijst op www.devragenlijst.nl/kvpo.

De inlogcode is: OUDERSSBO
Kies vervolgens voor de optie ‘inloggen'. Wij schatten in dat het beantwoorden van de vragen hooguit een kwartier van uw tijd kost. U kunt de vragenlijst invullen tot en met 14 februari 2020 aanstaande.

Wat gebeurt er met de resultaten?
De resultaten van het onderzoek worden geanonimiseerd en zijn dus niet te herleiden tot personen of e-mailadressen.

Heeft u vragen?
Vragen over dit onderzoek kunt u terecht bij Renee Spetter (directeur).

Met vriendelijke groet,

Renee Spetter