Nieuws

22 april 2020

Nieuwsbrief 22 april 2020

Nieuws over de aankomende weken..

Beste ouders,

 

Het Corona-virus is nog niet ten einde….

 

Maar zoals u gister mogelijk heeft gehoord in de persconferentie, mogen de basisscholen en SBO scholen vanaf 11 mei weer open.Natuurlijk zijn wij blij! We hebben echter ook tijd nodig. Wij willen graag een goede start maken, daarom hebben wij ervoor gekozen om op 11 mei met het team samen te komen om de juiste stappen te kunnen zetten.

 

Het gaat ook bij ons team om invulling van groepen in verband met medewerkers binnen de risicogroepen en het verzorgen van goed onderwijs aan onze leerlingen. (starten we met halve groepen, met hele groepen , hoe gaan we met de pauzes om. Uiteraard zijn wij daar ook de komende dagen al mee bezig, maar wij willen weloverwogen beslissingen nemen. Daarom starten wij vanaf 12 mei met onze lessen.

 

U krijgt van ons in de vakantie een bericht, over de mail, de app, de website…

Houd deze dus in de gaten.

 

Wij wensen u veel gezondheid en plezier in de meivakantie!

 

Mede namens het team van SBO Hoogvliet,

 

Renée Spetter